منو
X

آزمایشگاه تشخیص طبی حکیم بوشهر
آزمایشگاه
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه پزشکی حکیم بعنوان یکی از آزمایشگاه هایی که بر توسعه فنی و رضایت بیماران تاکید دارد بر آن است تا با استقرار استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001 بازنگری سال ۲۰۰۸در راستای ارتقاء سیستم های مدیریت خود قدم بردارد .
خط مشی آزمایشگاه پزشکی حکیم عبارت است از:
رواج و نظارت بر کیفیت و افزایش برنامه های آموزشی برای بهبود مداوم در نظام کیفی
اهمیت و توجه به نظرات و انتظارات مراجعین و بیماران و نیز دیگر ازمایشگاه ها و پزشکان

افزایش سطح کیفی و کمی آزمایشگاه در جهت بالا بردن نتایج دقیق و صحیح از ازمایشات

بهبود مداوم در ارائه کردن خدمات آزمایشگاهی و افزایش بهره وری

اصل مهم که برای کاکنان و مدیریت این مجموعه امری بدیهی و پذیرفتنی است شناسایی نیاز ها و انتظارات مراجعین محترم می باشد که به عنوان عاملی اصلی در موفقیت روزافزون آزمایشگاه نیر از آن نام می بریم و این اصل نه تنها برای آزمایشگاه ما بلکه بر ای هر آزمایشگاهی امری بدیهی می باید باشد. مدیریت ارشد آزمایشگاه همواره برآورده سازی نیازهای مشتری را با هدف افزایش و ارتقاء میزان رضایت به عنوان یکی از اهداف اصلی آزمایشگاه تعریف کرده و دستیابی به این هدف را مورد پایش قرار می دهد.

بخش های گوناگون این ازمایشگاه شامل بخش های: پاتولوژی – بیوشیمی – ایمنی شناسی – خون شناسی – هورمون شناسی – میکرب شناسی – انگل شناسی و تست غربالگری می باشد که علاوه بر این بخش هایی نیز در آزمایشگاه وجود دارد تا تست های فوری و اورژانسی را چه به صورت تخصصی و روتین در کمترین زمان ممکن با در نظر گرفتن درخواست پزشکان و نیز خود بیماران با دقت و کیفیت تمام انجام دهد.

هدف آزمایشگاه جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان گرامی و پزشکان گرانقدر با انجام ازمایشات دقیق و با کیفیت و تلاش در جهت تکریم و حفظ آداب احترام نسبت به مراجعه کنندگان و نیز افزایش سطح کیفیت آزمایشگاه و مدرن کردن تکنولوژی و آزمایشات است.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی آزمایشگاه پاتولوژی حکیم بوشهر ، آزمایشگاه تشخیص طبی حکیم بوشهر ، علوم آزمایشگاهی، بورد تخصصی آسیب شناسی بالینی و تشریحی، هورمون شناسی، بیوشیمی ، ایمونولوژی ، غربالگری، قارچ شناسی ، انگل شناسی، ایمنی شناسی، میکروب شناسی، هماتولوژی ، هورمون ، بخش مولکولی و بیوشیمی اختصاصی و پاتولوژی ، خون شناسی، ژنتیک،آزمایشگاه، حکیم بوشهر. 
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه تشخیص طبی حکیم بوشهر
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر