منو
X

آزمایشگاه تشخیص طبی روشا
آزمایشگاه
(0)
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

درباره ما
  

آزمایشگاه تشخیص طبی روشا، در سال ۱۳۹۴ تأسیس شد و هم اکنون با سابقه ی بیش از پنج سال فعالیت در حیطه ی آزمایشگاهی و پاتولوژی در خدمت هموطنان عزیز می باشد. قابل ذکر می باشد که دکتر سیدمهدی بلورچی مؤسس و مسئول فنی این آزمایشگاه هستند.
آزمایشگاه روشا فضایی مناسب با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین کمپانی های خارجی (آمریکا، اروپا) را فراهم آورده است، تا دقیق ترین خدمات تشخیصی را در کمترین زمان با حداقل هزینه به هموطنان عزیز ارائه کند. قابل ذکر می باشد که تمامی آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی این آزمایشگاه بر طبق جدیدترین استانداردهای بین المللی و با رعایت استانداردهای کنترل کیفی صورت می گیرد.
آزمایشگاه روشا با گردآوری مجرب ترین و متعهد ترین متخصصان در شاخه های پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی و همینطور بهره مندی از کادر فنی با تجربه، و فراهم آوردن فضایی مناسب و آرام به شکلی متفاوت از فضاها و مراکز درمانی تست ها و آزمایش های متعدد بیوشیمی بالینی، هورمون شناسی، هماتولوژی، غربالگری و تست های سلامت جنین، ایمنولوژی، ژنتیک و بیولوژی مولکولی را ارائه می کند. قابل ذکر می باشد که شما می توانید جواب و نتایج آزمایش های خود را در مدت زمانی کوتاه هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری دریافت کنید. علاوه بر این آزمایشگاه تشخیص طبی روشا برخی از خدمات نمونه برداری خود را در محل کار و منزل افراد نیز ارائه می کند.
در صورت نیاز به انجام انواع آزمایش های روتین؛ تخصصی و فوق تخصصی می توانید با ما در ارتباط باشید، پرسنل ما همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۶ صبح الی ۷ عصر در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشند.
شما می توانید برای مشاهده ی لیست تمامی آزمایش های این مرکز به وبسایت آزمایشگاه رجوع کنید، و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق آدرس ایمیل و شماره تماسی که در این صفحه درج شده است، اقدام کنید.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت دکتر سیدمهدی بلورچی
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی روشا، مرکز تصویربرداری تهران، آزمایشگاه تهران، پاتولوژی تهران، آزمایشگاه تشخیص طبی روشا، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، بیوشیمی ادرار، میکروب شناشی، انگل شناسی، ایمونولوژی، سرولوژی، ناباروری، غربالگری، بیوشیمی خون، هماتولوژی، هورمون شناسی
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه تشخیص طبی روشا
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر