منو
X

آزمایشگاه مدیکال
آزمایشگاه
(0)
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه مدیکال با هدف خدمت رسانی به مردم در سال ۱۳۴۶ در حوالی میدان امام حسین تاسیس شد. این ازمایشگاه با دارا بودن پرسنل مجرب و کارکنان کارآزموده و با تجهیزات و وسایل پیشرفته و به روز در تمامی بخش های آزمایشگاه توانایی انجام آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی را دارد تا بهترین خدمت گذاری را به جامعه ایرانی داشته باشد.

با توجه به  این که علم طب و پزشکی روز به روز در مسیر تغییر و تحول و پیشرفت گام بر می دارد و با شناخت و کشف روش های جدید در جهت مشخص نمودن بیماری ها ، این آزمایشگاه تلاش کرده است همیشه با استفاده از  تکنیک های مدرن روز، هم راستا با تغییرات سریع روش های تشخیص بیماری ها، به افزایش سطح کیفیت سلامت جامعه یاری نماید.
در حال حاضر آزمایشگاه مدیکال بعد از این که تغییرات بسیاری در ساختار فیزیکی ازمایشگاه اعمال نمود و آزمایشگاه را از منظر فنی به دستگاه های مجهز و پیرشفته جدید در علم پزشکی تجهیز نمود؛ و همچنین از لحاظ کادر انسانی نیز در تلاش برای بهترین خدمات می باشد در این مسیر با ارتقا کیفیت در ازمایشگاه  توانست موفق به دریافت ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ از شرکت TUVNORD شده است و با ایجاد سه شعبه دیگر در شرق(آزمایشگاه فرهنگیان در سبلان جنوبی) و شمال(آزمایشگاه شفا-تجریش و کوروش-شریعتی شمالی) و تشکیل Medical Group آماده خدمت رسانی به کلیه بیماران به منظور تشخیص سریع، دقیق و مطمئن با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده می باشد. کلیه آزمایش های روتین و تخصصی و تحقیقاتی در این مراکز قابل انجام بوده و پرسنل با تجربه و متخصص به یاری آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز جهان نتایج بدست آمده را تضمین می نماید.

خدمات  آزمایشگاه

جهت سهولت در رفت و آمد مراجعین محترم، در خیابان مازندران، آزمایشگاه توقفگاه دولابی پارکینگ رایگان برای مردم در نظر گرفته است. همچنین جهت رفاه حال بیماران ناتوان تا شعاع دو کیلومتری از آزمایشگاه، نمونه گیری رایگان از منزل یا محل کار در نظر گرفته شده است. نیز آزمایشگاه مدیکال برای سرعت بخشیدن به پذیرش مراجعین و بیمارانی که در این آزمایشگاه سابقه مراجعه دارند با هدف حمایت و قدردانی از ازمایشگاه  اقدام به تهیه کارت اشتراک نموده است که علاوه بر دسترسی سریع به سوابق بیماران و تخفیفات ویژه ای که شامل ایشان می گردد، دستیابی این بیماران به نتایج و سوابق خود را در سایت آزمایشگاه امکان پذیر می سازد.

آزمایشگاه شامل بخش های میکروب شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی، بیوشیمی بالینی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، خونشناسیانعقاد، الکتروفورز، نمونه برداری، کنترل کیفیت، پذیرش و جوابدهی , خدمات ,ایمنی و بهداشت، در بخش بیوشیمی از دستگاه Cobas Integra 400 plus استفاده می شود که دارای سیستم Closed بوده و از دقت بسیار بالایی برخوردار است. در این دستگاه اجرای کنترل کیفیت به آسانی قابل انجام بوده که تضمین کیفیت نتایج آزمایش را به ارمغان می آورد.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت ، خانم دکتر بهداد -آقای دکتر شاه سیاه ،
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی آزمایشگاه پاتولوژی ، خانم دکتر بهداد -آقای دکتر شاه سیاه ، علوم آزمایشگاهی، پاتولوژی - بیوشیمی - ایمنی شناسی - خون شناسی - هورمون شناسی - میکرب شناسی - انگل شناسی و تست غربالگری انگل شناسی، هماتولوژی، انگل شناسی، باکتریولوژی ، مایکولوژی، سرولوژی، آزمایشگاه، مدیکال
تخصص ها
آزمایشگاه مدیکال
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر