منو
X

آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی الیا
آزمایشگاه
(0)
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی الیا در تهران با فعالیتی در حدود ۱۵ سال و با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر فرزانه ثامنی متخصص پاتولوژی (تشریحی – بالینی) کار خود را آغاز نمود. این ازمایشگاه بخش های مختلف ژنتیک و پاتولوژی را دارا می باشد که این بخش ها شامل:

بخش های گوناگون این ازمایشگاه شامل بخش های: پاتولوژی – بیوشیمی – ایمنی شناسی – خون شناسی – هورمون شناسی – میکرب شناسی – انگل شناسی و تست غربالگری می باشد که علاوه بر این بخش هایی نیز در آزمایشگاه وجود دارد تا تست های فوری و اورژانسی را چه به صورت تخصصی و روتین در کمترین زمان ممکن با در نظر گرفتن درخواست پزشکان و نیز خود بیماران با دقت و کیفیت تمام انجام دهد.

اولین بخشی که بیمار به آن مراجعه می کند بخش پذیرش است. در این بخش ، نسخه بیمار دریافت و پس از بررسی آن و پرسیدن سابقه بیمار و چک کردن اینکه فرد دارای شرایط مورد نیاز تست هست یا نه مثل ناشتایی ، در سیستم درج می شود و طبق تعرفه های بیمه طرف قرارداد هزینه آن حساب می شود و کد کامپیوتری به فرد داده می شود.

سپس فرد برای دادن نمونه آماده می شود. واحد پذیرش در طبقه اول قرار دارد و یک واحد مستقل و مجهز را به خود اختصاص داده است و آرامش را برای مراجعین فراهم آورده. این بخش اولین بخشی است که مراجعین با آن در ارتباط هستند. در این بخش پس ازگرفتن نسخه بیمار و چک کردن تست ها و پرسیدن نام و نشانی فرد و ثبت در سیستم، از او درباره سابقه بیماری و علت مراجعه و اینکه آیا شرایط انجام آزمایش مثل ناشتایی را دارد یا خیر سوال می شود. سپس هزینه آن طبق تعرفه های بیمه طرف قرارداد محاسبه می شود و به فرد کد کامپیوتری داده می شود .سپس فرد باید به بخش نمونه گیری مراجعه کند

هدف آزمایشگاه جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان گرامی و پزشکان گرانقدر با انجام ازمایشات دقیق و با کیفیت و تلاش در جهت تکریم و حفظ آداب احترام نسبت به مراجعه کنندگان و نیز افزایش سطح کیفیت آزمایشگاه و مدرن کردن تکنولوژی و آزمایشات است.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت دکتر فرزانه ثامنی
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی آزمایشگاه پاتولوژی تشخیص طبی الیا ، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی الیا ، علوم آزمایشگاهی، بورد تخصصی آسیب شناسی بالینی و تشریحی، هورمون شناسی، بیوشیمی ، ایمونولوژی ، غربالگری، قارچ شناسی ، انگل شناسی، ایمنی شناسی، میکروب شناسی، هماتولوژی ، سرولوژي، بيولوژي سلولي و ملكولي ، هورمون ، بخش مولکولی و بیوشیمی اختصاصی و پاتولوژی ، خون شناسی، ژنتیک، درماتوپاتولوژی ، الکتروفورز ، فلوسایتومتری ، انعقاد، غربالگری نوزاد، جنین، آزمایشگاه، دکترشهريار ظهوريان ، دکتر فرزانه ثامنی، الیا .
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی الیا
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر