منو
X

رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر حبیبی کیا
رادیولوژی
(4)
آمار این مرکز
(4) رای
80%

محیط

0%

مهارت پرسنل

80%

احترام و طرز برخورد

40%

وقت شناسی

0%

خدمات

60%

هزینه اقتصادی

درباره ما
  

مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر حبیبی کیا، یکی از مجهزترین مراکز تخصصی رادیولوژی در شهر اهواز است که زیر نظر دکتر علی حبیبی کیا اداره می شود. قابل ذکر می باشد که دکتر حبیبی کیا خود از متخصصان تصویربرداری فک و صورت هستند (شماره نظام پزشکی: ۷۷۹۳۵) و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشند.
این مرکز روزانه پذیرای افراد بسیاری است که از بیماری ها و ناهنجاری های دهان و فک و صورت رنج می برند، پرسنل این مجموعه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و استانداردهای محافظتی در برابر اشعه خدمات تخصصی رادیوگرافی داخل دهانی و خارج دهانی را به مراجعین عزیز ارائه می کنند.
لازم به ذکر می باشد که تمامی دستگاه های موجود در این مرکز جزو بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های تصویربرداری هستند که هم از دقت و کیفیت بالاتری در ثبت تصاویر از بافت های داخلی و خارجی دهان (نسوج نرم و سخت) برخوردار هستند و کمترین میزان اشعه را ساطع می کنند.
هم چنین افرادی که کار تصویربرداری شما را انجام می دهند از کارشناسان مجرب رادیولوژی هستند که سابقه ی چند سال فعالیت در این زمینه را دارند.
چنانچه دندانپزشک و جراح شما رادیوگرافی را برایتان تجویز کرده است، می توانید با اطمینان خاطر به مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر حبیبی کیا مراجعه داشته باشید.
کادر این مرکز همه روزه (به غیر از جمعه ها) آماده ی پاسخگویی و پذیرش شما شهروندان گرامی می باشند. شما می توانید با مراجعه به این مرکز از خدمات تخصصی تصویربرداری از قبیل: رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی بایت وینگ و رادیوگرافی پری اپیکال به عنوان رادیوگرافی های داخل دهانی، لترال سفالومتری، رادیوگرافی مفصل تمپومندیبولار، رادیوگرافی سینوس، رادیوگرافی پانورامیک، سی تی اسکن سه بعدی فک و صورت به عنوان رادیوگرافی های خارج دهانی بهره مند شوید.
هر یک از تکنیک های نام برده کاربرد خاص خود را دارد، که استفاده از آنها بستگی به تجویز و تشخیص پزشک معالج شما دارد، برای مثال در مواقعی که متخصص نیاز به ارزیابی دقیق دندان ها و فضای ما بین آنها، و همینطور لثه ها برای تشخیص پوسیدگی ها و جرم های بینی دندانی، بیماری های لثه، تغییر در استخوان های اطراف دندان، بررسی طول تاج دندان و تشخیص اُورهنگ (بیرون زدگی مواد ترمیم و بزرگ شدن سایز دندان) بعد از ترمیم دندان ها، … را داشته باشد مناسب ترین متد، رادیوگرافی بایت وینگ با نام اختصاری B.W است، یا در شرایطی که بحث بررسی و تشخیص دندان های پنهان، علل دندان درد و آبسه، فرآیند ارتودنسی، کارگذاری ایمپلنت های دندانی، ارتباط فکین بالا و پایین با هم دیگر، و… مطرح باشد می توان تکنیک رادیوگرافی پانورامیک یا O.P.G را به کار گرفت.
لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری مرکز، و کسب اطلاعات مورد نیاز خود قبل از انجام رادیوگرافی با شماره تلفنی که در قسمت مربوط به اطلاعات تماس درج شده است، تماس بگیرید.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر علی حبیبی کیا
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری اهواز، آزمایشگاه اهواز، مرکز رادیولوژی اهواز، مرکز سونوگرافی اهواز، مرکز ماموگرافی اهواز، مرکز ام آر آی اهواز، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر حبیبی کیا، رادیولوژی دهان و فک و صورت، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، دکتر علی حبیبی کیا
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر حبیبی کیا
رادیولوژی
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر