منو
X

رادیولوژی دهان و فک و صورت رایان پرتو
رادیولوژی
(3)
آمار این مرکز
(3) رای
0%

محیط

100%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

40%

وقت شناسی

100%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

 • مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت رایان پرتو
درباره ما
  

رادیولوژی دهان و فک و صورت رایان پرتو، یکی از بهترین مراکز رادیولوژی در مرکز تهران می باشد، که چند سالی است انواع خدمات تصویربرداری از دهان، فک و صورت را به هموطنان گرامی عرضه می کند. قابل ذکر می باشد دکتر سحر محمدی که خود از متخصصان تصویربرداری دهان و فک و صورت هستند، مدیر و مؤسس این مرکز هستند. از ویژگی های مهم این مجموعه که آن را به یکی از اولین انتخاب های همطونان و پزشکان عزیز برای انجام رادیوگرافی و فتوگرافی تبدیل کرده است می توان به استفاده از به روزترین و مجهزترین دستگاه های تصویربرداری پزشکی تهیه شده از برترین برنده های دنیا، حضور کادری مجرب و آموزش دیده، طرف قرارداد بودن با بیمه های تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و بانکی، دریافت نتیجه رادیوگرافی و فتوگرافی در کمترین زمان هم به صورت آنلاین و هم حضوری اشاره کرد. پس در صورتی که با مشکلات و آسیب های دندانی، فکی، لثه ای، … مواجه هستید و پزشک شما برای ارزیابی دقیق تر انجام رادیوگرافی را برای شما تجویز نموده است، و یا نیاز به انجام طرح های درمانی، ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی دارید مانند ارتودنسی، ایمپلنت، لمینت، ونیر کامپوزیت، … می توانید به مرکز ما مراجعه داشته باشید. خدمات کلی مجموعه ی ما به این شرح می باشد:
– بایت وینگ (BW): یکی از متدهای رادیوگرافی از داخل دهان که تنها تاج دندان های را نشان می دهد و از طریق این روش می توان پوسیدگی های بین دندان و تحلیل استخوان های پیرامون دندان را تشخیص داد.
– پری اپیکال (PA): روشی که علاوه بر تاج دندان، ریشه دندان را نیز نشان می دهد و با کمک این روش می توان پوسیدگی های دندانی، ضایعات و آسیب ریشه دندان را تشخیص و مورد بررسی قرار داد، موقعیت قرارگیری ایمپلنت ها را ارزیابی کرد، و طول فایل در ریشه درمانی را اندازه گیری کرد.
– اکلوزال (Occlusal): یکی از تکنیک های رادیوگرافی داخل دهانی است که بیشتر به منظور بررسی مراحل رشد دندان های کودکان به کار می رود.
– پانورامیک (OPG): روشی است که تمامی دندان ها، و هم چنین فک (بالا و پایین) را به طور کامل نشان می دهد، از این رو برای تشخیص و بررسی دندان های عقل پنهان، بررسی تاج و ریشه دندان ها جهت تشخیص آسیب ها و بیماری های دندان، ضایعات و آسیب های فکی (تومور و در رفتگی)، بیماری های لثه، بررسی طرح درمانی ارتودنسی قبل و بعد از درمان، ضایعات غدد بزاقی (سنگ)، و… کاربرد دارد.
– سفالومتری (Cephalometry): یکی از تکنیک های رادیوگرافی خارج دهانی به منظور ارتباط میان نسج نرم و استخوان ها و ارزیابی وضعیت دندان ها قبل و در حین درمان ارتودنسی.
– CT اسکن سه بعدی (CBCT): یکی از جدیدترین روش های تصویربرداری از دهان و فک و صورت جهت بررسی موقعیت دندان های نهفته، بیماری های پریودنتال، ضایعات پری اپیکال، آسیب ها و بیماری های فکی، قرارگیری درست ایمپلنت های دندانی، ارتودنسی، آسیب دیدگی و بیماری های دندانی، …
– واترز (Waters): روشی مناسب به منظور بررسی سینویس های فکی
– فتوگرافی: یکی از روش هایی که پیش از انجام جراحی فک و صورت، و ارائه ی طرح درمانی ارتودنسی و ایمپلنت، و همینطور طرح های ترمیمی- زیبایی کامپوزیت و لمینت استفاده می شود، هم چنین متخصصان برای کنترل مراحل درمانی خود و میزان تغییرات از این روش استفاده می کنند.
لازم به ذکر می باشد که در حال حاضر متخصصان و کارشناسان ما از روزهای شنبه تا پنجشنبه در خدمت مراجعین عزیز می باشند. برنامه ی کاری مرکز ما به این ترتیب می باشد روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۹ صبح الی ۸ شب، و روزهای پنجشنبه بین ساعات ۹ صبح الی ۲ بعد از ظهر.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر یا به وبسایت ما مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده (آدرس ایمیل، شماره های تماس) اقدام فرمایید.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر سحر محمدی
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری تهران، آزمایشگاه تهران، مرکز رادیولوژی تهران، مرکز سونوگرافی تهران، مرکز ماموگرافی تهران، مرکز ام آر آی تهران، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت رایان پرتو، رادیولوژی دهان و فک و صورت، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، رایان پرتو، دکتر سحر محمدی
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
رادیولوژی دهان و فک و صورت رایان پرتو
رادیولوژی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر