منو
X

آزمایشگاه آزادی
آزمایشگاه
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی در سال ۱۳۵۶ با مدیریت آقای دکتر پرویز کنعانی و آقای دکتر محسن غریب دوست و مسئولیت فنی آقای دکتر محسن غریب دوست تاسیس گردیده است. این آزمایشگاه با تیمی تشکیل یافته از پرسنل مجرب و کاردان و متخصص در زمینه های گوناگون آزمایشگاهی که تمایل بسیاری به تکنولوژی به روز دنیا دارند تشکیل شده است. از همان زمان همکاری با آزمایشگاه های همکار را در سطح وسیعی در کل کشور شروع نمود. جهت دقت و صحت در انجام آزمایشات اطلاعات در مورد آزمایشات ارسالی، نحوه دقیق نمونه گیری، ارسال آنها می تواند در بدست آمدن جواب های دقیق تر موثر باشد. آزمایشگاه آزادی با بهره گیری از مدرنترین سیستم های RIA ، کمیلومینسانس ، HPLC ، نفلومتری ، PCR ،UBT، الکتروفورز مایعات بدن ( سرم ، ادرار و مایع نخاع ) و دقیق ترین سیستم هموگلوبین آنالیز ( جهت هموگلوبین های غیر طبیعی) ، تمام آزمایشات فلورسانس ، HLA، ((Inverted microscope ، سیستم های اسپرموگرام ( بر اساس استانداردهای WHO). اندازه گیری فاکتورهای انعقادی با سیستم های پیشرفته، مدرنترین سیستم های بیوشیمی هیتاچی ( دو سیستم )، اندازه گیری الکترولیت ها ( فلیم فتومتر و SIE). سیستم های هماتولوژی Excell 22 ،Nihonkoden( تمام اتوماتیک) اندازه گیری سطح داروها با سیستم دقیق HPLC و غیره .

مشخص نمودن درست بیماری لازمه آن ارتباط نزدیک میان آزمایشگاه و پزشک در راستای تشخیص درست بیماری و گزارش صحیح نتایج آزمایشات است و تلاش می نماید تا در جهت بهبود و جلوگیری از پیشرفت بیماری ها و آموزش صحیح و جلوگیری از عوارض را نیز آموزش دهیم.

در طی سال های خدمت رسانی به مردم گرانقدر همواره سعی بر آن بوده است تا با استفاده از بهترین دستگاه های به روز دنیا از معروفترین کمپانی های اروپایی و آمریکایی، با کیفیت ترین خدمات را انجام دهیم.

در حال حاضر موسسات دولتی و خصوصی زیادی از خدمات اختصاصی ما بهره مند می گردند و طرف قرار داد با بیمه های تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح، خدمات درمانی، آتیه سازان حافظ و بیمه های تکمیلی دیگر می باشیم.

در حال حاضر آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۲۰ همه روزه در چهار طبقه و مساحتی بیش از ۷۰۰ متر این آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم هستیم.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت دکتر پرویز کنعانی ، دکتر محسن غریب دوست
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی کلمات کلیدی: آزمایشگاه پاتولوژی ، دکتر پرویز کنعانی ، دکتر محسن غریب دوست ، علوم آزمایشگاهی، پاتولوژی - بیوشیمی - ایمنی شناسی - خون شناسی - هورمون شناسی - میکرب شناسی - انگل شناسی و تست غربالگری انگل شناسی، هماتولوژی، انگل شناسی، باکتریولوژی ، مایکولوژی، سرولوژی، آزمایشگاه، آزادی.
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه آزادی
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر