منو
X

آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر
آزمایشگاه
(0)
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه امیرکبیر فعالیت خود را به عنوان آزمایشگاه تشخیص پزشکی از سال  ۱۳۵۶ در شهر تهران کار خود را آغاز کرده. این آزمایشگاه با مدیریت توسط خانم دکتر اقتداری دکترای علوم آزمایشگاه و همچینین با همت متخصصان کار آزموده و مجرب فعالیت خود را ادامه داده است. هدف این آزمایشگاه حفظ سلامت شهرواندان ایرانی و با شعار کیفیت پایدار در راستای هر چه بهبود یافتن و توسعه مدیریت پزشکی خود تلاش نموده است.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر فعالیت خود را از سال  ۱۳۵۶ توسط خانم دکتر اقتداری در شهر تهران آغاز کرده است. این آزمایشگاه به عنوان یک ازمایشگاه خصوصی که مورد تاییذ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد، مورد تأیید واقع شده است و با تعداد پرسنل شامل مسئول فنی(۳نفر)، ۱ نفرمشاور عضو هیئت علمی، پرسنل فنی کاردان و کارشناس (۱۶نفر)، پرسنل اداری و خونگیری دیپلمه (۱۲نفر) و ۴ نفر تأسیسات و خدمات که در حال حاضر حدود ۳۶ نفر بوده و نیز فضایی مناسب به وسعت   ۳۸۵مترمربع همواره سعی دارد خدمات پاراکلینیکی خود را در بالاترین و بهترین سطح کیفیت و همچنین دقت در منطقه ارائه کرده و در جهت هرچه بهتر شدن این خدکات و سطح کیفیت و دقت آزمایشگاه کوشش می کند.

اهداف آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر

آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر با  افتخار از سال  ۱۳۵۶ خدمات آزمایشگاهی خود را در منطقه یافت اباد تهران اغاز نموده و تا هم اکنون ادامه داده است.

دامنه ارائه خدمات در این آزمایشگاه شامل حوزه آزمایشگاه تشخیص طبی بالینی، پاتولوژی و سیتولوژی و مولکولی است. این آزمایشگاه با دارا بودن کلیه بخش های روتین و تخصصی آزمایشگاه
و انجام کلیه تست های آزمایشگاهی با تجهیزات مدرن و به روز در بخش های مختلف آزمایشگاهی شامل میکروبیولوژی، بیوشیمی، انگل شناسی، ایمونولوژی، خون شناسی و … با کادر مجرب و پرسنل کار آزموده در جهت رفاه و رضایت مراجعین خود در حال خدمت رسانی می باشد. هدف آزمایشگاه رفاه حال کلیه مراجعین خود می باشد و در این راستا با کلیه بیمه ها در طرف قرارداد می باشد تا بیماران جز رنج بیماری در دی دیگر نداشته باشند. مدیریت آزمایشگاه همواره سعی در بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی داشته و خود را متعهد به استقرار سیستم تضمین کیفیت مطابق با استاندارد ملی آزمایشگاه مرجع سلامت مبتنی بر استاندارد بین المللی  می داند.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت دکتر اقتداری
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی آزمایشگاه پاتولوژی ، دکتر اقتداری، علوم آزمایشگاهی، پاتولوژی - بیوشیمی - ایمنی شناسی - خون شناسی - هورمون شناسی - میکرب شناسی - انگل شناسی و تست غربالگری انگل شناسی، هماتولوژی، انگل شناسی، باکتریولوژی ، مایکولوژی، سرولوژی، آزمایشگاه، امیر کبیر.
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی امیرکبیر
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر