منو
X

آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی پیشرو
آزمایشگاه
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

  • تصویر
درباره ما
  

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پیشرو در سال ۱۳۹۰ در منطقه ستارخان تهران افتتاح گردید.این آزمایشگاه با هدف خدمت رسانی به اهالی محترم منطقه ستارخان در بالاترین سطح فنی و تشخیصی و با به روز ترین دستگاههای اتوماتیک آزمایشگاهی راه اندازی گردید.مؤسس و مسئول فنی این آزمایشگاه آقای دکترشهریارظهوریان می باشند.
دکترشهریار ظهوریان تحصیلات دانشگاهی خودرا در سال ۱۳۷۲در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۹ با کسب رتبه ممتاز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند. ایشان، تحصیلات تکمیلی خود را در رشته آسیب شناسی بالینی و تشریحی در دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه دادند و موفق به دریافت بورد تخصصی در رشته پاتولوژی شدند .ایشان بعد از گذراندن دوره تخصصی با پذیرفته شدن در دوره فلوشیپ فوق تخصصی درماتوپاتولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به تحصیلات خود ادامه داده و با رتبه ممتاز فارغ التحصیل شدند.
دکتر ظهوریان عضو مجامع بین المللی متعدد در رشته آسیب شناسی از جمله:
International Society of Pathology
American Academy of Dermatopathology
European Society of Pathology
آزمایشگاه پیشرو علاوه بر استفاده از دستگاه ها، مواد و تکنولوژی های پیشرفته، با کادری مجرب و متخصص در زمینه علوم آزمایشگاهی و تخصص های مرتبط در حال خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد.
این آزمایشگاه توسط دکترشهریار ظهوریان در شهر تهران تاسیس شد. دکتر شهریار ظهوریان فلوشیپ فوق تخصصی درماتوپاتولوژی و ددارای بورد تخصصی آسیب شناسی تشریحی و بالینی و عضو انجمن آسیب شناسی اروپا می باشند. در این آزمایشگاه سعی شده است تا از کادر حرفه ای و متخصص در علوم ازمایشگاهی به کار کرفته شود تا نتیجه تست های آزمایشگاهی به بهترین نحو و کیفیت ممکن ارائه گردد. همچنین علاوه بر آن پرسنل این ازمایشگاه با اخلاق حرفه ای خود و با آداب تکریم از مراجعین سعی در بهبود در آزمایشگاه در تمامی بخش های آن هستند.
این آزمایشگاه در شامل بخش های نمونه گیری ، تفکیک نمونه ، هماتولوژی ، بیوشیمی ، سرولوژی ایمنولوژی ، اندوکرینولوژی ، باکتریولوژی ، مایکولوژی ، پارازیتولوژی، پاپ اسمیر،قارچ، انگل شناسی، یورین آنالیز و بخش ملکولی و غیر می باشد.
یک اصل که برای کاکنان و مدیریت این مجموعه امری بدیهی و پذیرفتنی است شناسایی نیاز ها و انتظارات مراجعین محترم می باشد که به عنوان عاملی اصلی در موفقیت روزافزون آزمایشگاه نیر از آن نام می بریم و این اصل نه تنها برای آزمایشگاه ما بلکه بر ای هر آزمایشگاهی امری بدیهی می باید باشد. مدیریت ارشد آزمایشگاه همواره برآورده سازی نیازهای مشتری را با هدف افزایش و ارتقاء میزان رضایت به عنوان یکی از اهداف اصلی آزمایشگاه تعریف کرده و دستیابی به این هدف را مورد پایش قرار می دهد.
آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی پیشرو همچنین با کلیه بیمه های تحت قرارداد خود همکاری می کند.

  • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر دولتی
  • اندازه
  • هزینه
  • میانگین زمان انتظار
  • مالکیت کترشهريار ظهوريان
  • اعتبار دهی شده توسط
  • گواهینامه ها
  • کلمات کلیدی آزمایشگاه پاتولوژی تشخیص طبی پيشرو  ، آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی پيشرو  ، علوم آزمایشگاهی، بورد تخصصی آسیب شناسی بالینی و تشریحی، هورمون شناسی، بیوشیمی ، ایمونولوژی ، غربالگری، قارچ شناسی ، انگل شناسی، ایمنی شناسی، میکروب شناسی، هماتولوژی ، سرولوژي، بيولوژي سلولي و ملكولي ، هورمون ، بخش مولکولی و بیوشیمی اختصاصی و پاتولوژی ، خون شناسی، ژنتیک، درماتوپاتولوژی ،غربالگری نوزاد، جنین، آزمایشگاه، دکترشهريار ظهوريان  ، پيشرو . 
تخصص ها
  • مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه پاتولوژی و تشخیص طبی پیشرو
آزمایشگاه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر