منو
X

رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر روستا
رادیولوژی
(3)
آمار این مرکز
(3) رای
100%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

60%

وقت شناسی

100%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

 • مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر روستا
درباره ما
  

مرکز رادیولوژی دکتر روستا، یکی از مراکز تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت در استان مازندران (شهر آمل) است.
قابل ذکر می باشد که مؤسس و مدیر این مجموعه دکتر شهرزاد روستا هستند که ایشان خود از متخصصان پرتونگاری دهان و فک و صورت هستند (شماره نظام پزشکی: ۸۴۴۵۹).
در این مجموعه افرادی با سطح مهارت و تجربه ی بالا در حال فعالیت هستند، و تمامی روزهای هفته آماده ی پاسخگویی و پذیرش شهروندان گرامی می باشند.
مرکز رادیولوژی دکتر روستا، دارای چندین فضای مجزا برای تصویربرداری های داخل دهانی و خارج دهانی است، و هر بخش با پیشرفته ترین دستگاه های تصویربرداری مجهز شده است، مزیت این دستگاه ها در خروجی دقیق تر و با کیفیت تر، و دوز تابشی کمتر است.
افرادی که بر اساس تجویز و تشخیص پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی های دندانپزشکی دارند می توانند به این مرکز مراجعه داشته باشند. لازم به ذکر می باشد که در این مرکز تمامی پروتکل های بهداشتی و موارد ایمنی و حفاظتی رعایت می شود، پس شما می توانید با اطمینان خاطر جهت انجام تصویربرداری های مدنظر خود با کادر مجرب و آموزش دیده این مرکز در ارتباط باشید.
از میان خدمات اصلی این مجموعه می توان اشاره ای داشت به: رادیوگرافی های داخل دهانی (بایت وینگ یا BW، پری اپیکال یا PA، اکلوزال یا OCC)، رادیوگرافی های خارج دهانی (پانورامیک یا OPG، سفالومتری لترال و پوستروانتریور، واترز، تصویربرداری از مفصل تمپومندیبولار یا TMJ، سی تی اسکن و بازسازی سه بعدی دهان و فک و صورت یا CBCT، …)، فتوگرافی (داخلی دهان، خارجی دهان)، و غیره اشاره کرد.
هر یک از این متدها کاربرد خاص خود را دارد و امکان بررسی دقیق نسوج داخلی و خارجی دهان مانند دندان ها، لثه، فک بالا و پایین، سینوس ها، غدد بزاقی، مجاری تنفسی، جمجمه، صورت، مفصل فکی- گیجگاهی، … را برای متخصصان دندانپزشکی فراهم کرده است. با توجه به این که خیلی از قسمت های داخلی و خارجی دهان با چشم قابل مشاهده نیستند بسیاری از متخصصان در طی فرآیند تشخیص و درمان خود سعی می کنند از تکنیک های مختلف رادیوگرافی بهره بگیرند. این متدها علاوه بر این که دقت تشخیص متخصصان را افزایش می دهد، باعث می شود تا دندانپزشک و یا جراح فک و صورت بهترین و مناسب ترین روش درمانی با کمترین میزان خطا را نیز ارائه کند.
هموطنان عزیز می توانند در صورت نیاز به انجام هر یک از متدهای نام برده با تعیین نوبت از طریق شماره تلفن های ثبت شده در این پروفایل، روزهای شنبه تا پنجشنبه به مرکز مراجعه داشته باشند. هم چنین می توانید برای اطلاعات بیشتر از طریق آدرس ایمیل ثبت شده نیز اقدام فرمایید.
افرادی که نیز قبلا به این مرکز مراجعه داشته و رادیوگرافی انجام داده اند، می توانند با مراجعه به سایت مرکز، تصاویر و نتایج رادیوگرافی های خود را دریافت کنند.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر شهرزاد روستا
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری آمل، آزمایشگاه آمل، مرکز رادیولوژی آمل، مرکز سونوگرافی آمل، مرکز ماموگرافی آمل، مرکز ام آر آی آمل، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر روستا، رادیولوژی دهان و فک و صورت، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، دکتر شهرزاد روستا
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر روستا
رادیولوژی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر