منو
X

رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی
رادیولوژی
(3)
آمار این مرکز
(3) رای
100%

محیط

100%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

60%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

 • مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی
درباره ما
  

مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی، یکی از مراکز تخصصی تصویربرداری دندانپزشکی در یاسوج است که طیف وسیعی از خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی را به شهروندان گرامی ارائه می کند.
مدیریت این مرکز بر عهده ی دکتر صباح میرهادی است، دکتر میرهادی خود از متخصصان تصویربرداری دهان و فک و صورت (شماره نظام پزشکی: ۱۱۵۶۹۳) هستند و مانند دیگر متخصصان این شاخه از دندانپزشکی با انجام انواع روش های تصویربرداری داخل دهانی و خارج دهانی، حفاظت از شما در برابر تشعشعات و پرتوهای ساطع شده از دستگاه های رادیولوژی و تفسیر و بررسی تصاویر به دست آمده جهت ارجاع به متخصصان آشنایی کامل دارند.
در حال حاضر در این مرکز افرادی باتجربه و کار آزموده در حال فعالیت می باشند و تمامی خدمات تصویربرداری در شاخه دندانپزشکی را مطابق با استانداردهای جهانی و با رعایت تمامی موارد ایمنی و بهداشتی، در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان مراجعه کننده ارائه می کنند.
مرکز رادیولوژی دکتر میرهادی به دلیل بهره مندی از سیستم های تصویربرداری به روز و پیشرفته، قرارداد با اکثر بیمه ها، حضور رادیولوژیست های مجرب، بهره مندی از سامانه آنلاین جهت دسترسی به تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی، … انتخاب اول بسیاری از پزشکان و بیماران گرامی است.
این مجموعه روزانه پذیرای افراد بسیاری است که با بیماری ها و آسیب های دهان و فک و صورت مواجه هستند و براساس تشخیص و تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی های داخل دهانی، خارج دهانی و فتوگرافی دارند.
از میان تکنیک های مختلف تصویربرداری دهان و فک و صورت که این مرکز ارائه می کند می توان اشاره ای داشت به: رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پری اپیکال، توموگرافی سه بعدی دهان و فک و صورت (CBCT)، رادیوگرافی پانورامیک، لترال سفالومتری، سفالومتری PA، رادیوگرافی سینوس، رادیوگرافی جمجمه، رادیوگرافی مفصل گیجگاهی- فکی (TMJ)، فتوگرافی، و غیره.
با در نظر گرفتن این که بررسی و تشخیص عارضه های بسیاری از نواحی داخلی و خارجی دهان با چشم امکان پذیر نیست، بسیاری از دندانپزشکان و جراحان فک و صورت در روند تشخیص و درمان خود به استفاده از تکنیک های مختلف رادیوگرافی نیاز پیدا می کنند، هم چنین با کمک فتوگرافی می توان ارزیابی دقیق تری از روند طرح های درمانی و زیبایی دندانپزشکی داشت. از همین رو متخصصان برای تشخیص های درست و ارائه ی درمان های مناسب از این متدها کمک می گیرند.
در صورتی که دندانپزشک و جراح شما نیز انجام تصویربرداری های نام برده را تجویز کرده است، می توانید با خیالی آسوده به مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی مراجعه داشته باشید.
مدیر و پرسنل این مرکز، روزهای شنبه تا پنجشنبه را آماده ی پذیرش شما مراجعه کنندگان گرامی می باشند، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن درج شده تماس بگیرید و یا از طریق آدرس ایمیل موجود با پرسنل در ارتباط باشید.
هم چنین بیمارانی که قبلا در این مجموعه رادیوگرافی و فتوگرافی انجام داده اند، برای مشاهده گزارش تصویربرداری های خود می توانند به سایت مرکز مراجعه کرده و شماره موبایل و یا نام کاربری خود را وارد نمایند تا به تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی خود دسترسی داشته باشند.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر صباح ميرهادی
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری یاسوج، آزمایشگاه یاسوج، مرکز رادیولوژی یاسوج، مرکز سونوگرافی یاسوج، مرکز ماموگرافی یاسوج، مرکز ام آر آی یاسوج، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی، رادیولوژی دهان و فک و صورت، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر صباح ميرهادی
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
تصویر
رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرهادی
رادیولوژی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر