منو
X

رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرزایی
رادیولوژی
(3)
آمار این مرکز
(3) رای
0%

محیط

80%

مهارت پرسنل

100%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

80%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

 • مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرزایی
درباره ما
  

مرکز رادیولوژی دکتر میرزایی، از جمله مجهزترین مراکز تصویربرداری است که به طور تخصصی خدمات رادیوگرافی از دهان و فک و صورت را به هموطنان عزیز ارائه می کند. این مرکز توسط دکتر علیرضا میرزایی در شهر فردیس راه اندازی شده است.
لازم به ذکر است که دکتر میرزایی از متخصصان پرتونگاری دهان و فک و صورت (شماره نظام پزشکی: ۱۵۷۳۲۷) می باشند و کاملا با مبانی فیزیکی، و طریقه اجرای رادیوگرافی های داخل دهانی و خارج دهانی، تفسیر بیماری ها، آسیب ها و ناهنجاری های مرتبط با این قسمت ها و هم چنین نحوه محافظت در برابر تشعشعات آشنایی دارند.
افرادی که از عارضه های دهان، فک و صورت رنج می برند و براساس تشخیص و تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی های تخصصی دارند می توانند با خیالی آسوده به مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرزایی مراجعه داشته باشند.
مزیت این مرکز، تجهیزات پیشرفته تصویربرداری آن از جمله بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی سی تی اسکن سه بعدی (CBCT)، ارائه کلیه خدمات تصویربرداری از دهان و فک و صورت به صورت دیجیتال و با بالاترین رزولوشن، استفاده از سیستم کنترل عفونت و محافظت اشعه برای بیماران عزیز، برخورداری از سیستم مشاهده آنلاین تصاویر رادیوگرافی هم برای بیماران و هم پزشکان، قرارداد با اکثر بیمه ها، فعالیت در تمامی ایام هفته، … است.
مرکز رادیولوژی دکتر میرزایی هم اکنون آماده ارائه ی خدمات در زمینه های زیر می باشد:
– رادیوگرافی داخل دهانی: رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی اکلوزال
– رادیوگرافی خارج دهانی: رادیوگرافی پانورامیک، رادیوگرافی های سینوس و جمجمه، رادیوگرافی TMJ مخصوص تصویربرداری از مفصل فکی- گیجگاهی، سفالومتری (نمای نیم رخ/ نمای روبرو)، …
– سی تی اسکن سه بعدی (CBCT)
با کمک تکنیک های نام برده می توان سایر نسوج داخل و خارج دهان اعم از نسوج سخت و نرم را مشاهده و با دقت مورد بررسی قرار داد و تشخیصی صحیح و بدون خطا از عارضه های این نواحی داشت و در آخر مناسب ترین راهکار درمانی را به کار گرفت.
مرکز رادیولوژی دکتر میرزایی با سابقه ی چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه و ارائه ی دقیق ترین و ایمن ترین خدمات تصویربرداری هم اکنون در خدمت شما بیماران عزیز می باشد.
شما می توانید برای انجام رادیوگرافی های مورد نظر خود روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب، و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب به این مجموعه مراجعه داشته باشید.
قابل توجه بیماران عزیز تمامی مراحل تصویربرداری زیر نظر کارشناسان مجرب و حرفه ای رادیولوژی و با رعایت موارد ایمنی (پوشش های سربی مخصوص کودکان و افراد بزرگسال، و محافظ تیروئید) و بهداشتی انجام می شود.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در این صفحه تماس بگیرید. هم چنین برای مشاهده تصاویر رادیوگرافی خود به وبسایت مرکز مراجعه داشته و در قسمت “ویژه مراجعین” کد پذیرش خود را وارد نمایید.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر علیرضا میرزایی
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری فردیس، آزمایشگاه فردیس، مرکز رادیولوژی فردیس، مرکز سونوگرافی فردیس، مرکز ماموگرافی فردیس، ام آر آی فردیس، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرزایی، دکتر علیرضا میرزایی
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
تصویر
رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر میرزایی
رادیولوژی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر