منو
X

رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری
رادیولوژی
(3)
آمار این مرکز
(3) رای
100%

محیط

0%

مهارت پرسنل

100%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

80%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

درباره ما
  

مرکز رادیولوژی دکتر مختاری، یکی از مراکز تخصصی تصویربرداری دهان و فک و صورت است که در بندرعباس تأسیس شده است. مدیریت این مرکز بر عهده ی دکتر نسیم مختاری است که خود از متخصصان پرتونگاری فک و صورت (شماره نظام پزشکی: ۱۱۱۰۳۵) هستند.
این مرکز ارائه دهنده انواع خدمات تصویربرداری داخل دهانی و خارج دهانی است و پذیرای افرادی است که نیاز به انجام این قبیل رادیوگرافی ها و فتوگرافی ها را دارند.
قابل ذکر می باشد که دستگاه های موجود در این مرکز همگی جزو بهترین سیستم های تصویربرداری هستند که از برترین برندهای دنیا تهیه شده اند. مزیت این دستگاه ها در میزان دقت و کیفیت آنها در ثبت تصاویر و هم چنین ساطع کردن کمترین میزان اشعه می باشد.
با این حال شما هنگام انجام تصویربرداری از پرسنل مرکز روپوش و محافظ های مخصوص رادیوگرافی را دریافت می کنید. هدف ما حفظ سلامت شما مراجعه کنندگان عزیز است.
مزیت دیگر این مرکز در مجهز بودن آن به سامانه آنلاین برای دریافت تصاویر و گزارش های تصویربرداری شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد، شما بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید به تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی خود را از طریق وبسایت مرکز که در این پروفایل درج شده است، دسترسی داشته باشید.
عزیزانی که طبق تشخیص و تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی های داخلی دهانی و خارج دهانی دارند می توانند مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری را انتخاب نمایند.
پرسنل این مرکز همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده ی پاسخگویی و پذیرش شما هموطنان گرامی می باشند. برنامه ی کاری مرکز به طور دقیق شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب، و پنجشنبه ها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۹ شب می شود.
و اما خدمات اصلی این مجموعه که می توانید از آن بهره مند شوید به این شرح می باشد: رادیوگرافی بایت وینگ (BW)، رادیوگرافی پری اپیکال (PA) و رادیوگرافی اکلوزال (Occlusal) در رده ی تصویربرداری های داخل دهانی، سفالومتری، رادیوگرافی پانورامیک (OPG)، رادیوگرافی مفصل فکی- گیجگاهی، رادیوگرافی سینوس ها، سی تی اسکن سه بعدی (CBCT)، … در رده ی تصویربرداری های خارج دهانی، فتوگرافی (داخل دهان/ خارج دهان)، و غیره.
تمامی راه های ارتباطی با این مرکز در قسمت مربوط به اطلاعات تماس درج شده است، شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق وبسایت، آدرس ایمیل و شماره تلفن ثبت شده اقدام کنید.
هدف ما ارائه ی دقیق ترین و باکیفیت ترین خدمات تصویربرداری در حوزه ی دندانپزشکی می باشد، با ما در ارتباط باشید.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟ غیر انتفاعی
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت دکتر نسیم مختاری
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی مرکز تصویربرداری بندرعباس، آزمایشگاه بندرعباس، مرکز رادیولوژی بندرعباس، مرکز سونوگرافی بندرعباس، مرکز ماموگرافی بندرعباس، مرکز ام آر آی بندرعباس، مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر مختاری، رادیولوژی دهان و فک و صورت، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، ام آر آی، اف ام آر آی، آنژیوگرافی، پت سی تی، رادیوگرافی، ژنتیک، دکتر نسیم مختاری
تخصص ها
 • مراکز آزمایشگاهی
 • رادیولوژی
 • سی تی اسکن
 • تصویربرداری
رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری
رادیولوژی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 آزمایشگاه ها. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر